Veilig boeken
Met zorg geselecteerd
Betrouwbare partners
  • 2 december 2026
  • 9 nachten
  • Logies
  • Vliegtuig
  • Boutique Hotel 't Klooster
v.a.
€ 1.170,00
Gevonden door Babymoon bij:
  • Willemstad, Curacao, Curacao

Boutique Hotel 't Klooster

  • Prijs vanaf € 1.170,00
  • Reisduur 9 nachten
  • Babymoon
    Buitenland
  • Logeer in een voormalig klooster
  • Kamers rondom het zwembad
  • Midden in bruisend Pietermaai

Vind je rust in een kleurrijk stukje Curaçao, in het hart van de levendige wijk Pietermaai. Ooit een echt klooster, nu opent Hotel 't Klooster zijn deuren voor iedereen die op zoek is naar een unieke overnachtingsplek. Alle kamers van dit bijzondere gebouw liggen rondom een groene, tropische binnentuin waar je heerlijk kunt relaxen in hangmatten en een verfrissende duik kunt nemen in het gezellige zwembad.

Heb je zin om het eiland te verkennen? De receptioniste deelt graag de beste tips met je. En als je trek krijgt, dan kun je terecht in het Grand Café 't Klooster. Kies voor een gezellige lunch, een lekker kopje koffie of een verkoelende mocktail. Of je nu kiest voor de indrukwekkende authentieke kapel, het zonovergoten terras of de schaduwrijke binnentuin, je geniet overal van een heerlijk ontspannen, tropische sfeer.

Vanuit deze hippe hotspot loop je zo naar de bekende pontjesbrug in het centrum van Willemstad. Het is de perfecte uitvalsbasis om Curaçao te ontdekken en nog één keer te genieten van wat rust samen voordat jullie baby arriveert. TIP: Huur een auto om alle hoeken van het eiland te ontdekken!

Met kamers die uitkijken op het zwembad, en gelegen midden in het bruisende Pietermaai, zorgt Hotel 't Klooster voor een persoonlijke ervaring. 

Belangrijke punten:

  • Het hotel ligt in het centrum, met het strand op slechts 350 meter afstand.
  • Sommige kamers bieden een unieke buitendouche ervaring.
  • Voor een stukje geschiedenis van Pietermaai regelen ze graag een rondleiding voor je.
  • De dichtstbijzijnde stranden, zoals Dive City Curaçao of Mambo Beach, zijn perfect voor een ontspannen dagje uit.

Pietermaai is niet alleen bekend om zijn geschiedenis, maar ook om de trendy bars, hippe beachclubs en gezellige cafés, zoals het kleurrijke Mundo Bizarro.

Denk aan een zorgeloze aankomst, ook als je laat arriveert. Het team zorgt ervoor dat je meteen naar je kamer kunt.

Als je op zoek bent naar een plek met een rijke geschiedenis, persoonlijke aandacht en in een levendige omgeving, dan is Hotel 't Klooster in Pietermaai dé plek voor jullie babymoon!

Te boeken bij

Ook interessant

F8940730E8A635156C7D77FBF0594705.jpg
Conil de la Frontera

Hipotels Flamenco Conil

B055498AF428F4F57C6A25289F8A608C.jpg
Playa del Inglés

Suitehotel Playa del Inglés

6314497CF8ED683027F92B23A275CBA8.jpg
Kalithea

Ammades All Suite Beach

C3B997967C1C5172F31C75CCA6944E46.jpg
Portimão

Jardim do Vau

6453D51467F7A62A0428775426A41BE5.jpg
Cala d'Or

Inturotel Azul Garden

1094E7D21E877928DF46B862EECBA634.jpg
Santana

Quinta Do Furao

Deze website maakt gebruik van functionele en geanonimiseerde analytische cookies. Lees meer in de disclaimer.

Sluiten